FAQ aneb na co se nás nejčastěji ptáte?

 

 

Sepsali jsme pro Vás několik nejčastějších dotazů týkajících se našich brýlí a odpovědí na ně. Pokud nenajdete ten svůj, zavolejte nám na +420 541 225 779 a naši pracovníci Vám jej rádi zodpoví.


1) Za jak dlouho můžu očekávat balíček s brýlemi?
Všechny brýle máme skladem, expedujeme tedy druhý den od objednávky a balíček k našim zákazníkům obvykle přijíždí třetí den.
 
2) Můžu brýle vrátit?
Samozřejmě, jakýkoli kousek, který si u nás koupíte, můžete vrátit do 14 dnů, a to bez udání důvodu. My Vám zase vrátíme Vaše peníze.
 
3) Jak je to s objednáním více brýlí, pokud se nemůžu rozhodnout pro jedny?
 
Jednoduše si objednáte vícero brýlí a doma je v klidu vyzkoušíte. Ty, které Vám budou sedět stylem i vzhledem, si necháte a zbylé nám zašlete zpátky.
 
4) Jak poznám, že jsou brýle Ray-Ban opravdu originální?
 

  • Na horní straně krabičky je vytištěno logo Ray-Ban. Kvalitně a nestírá se.
  • Na přední straně přiloženého pouzdra najdete vyražené logo Ray-Ban, u slunečních brýlí v něm bude napsáno “Sunglasses by Luxottica”.
  • V balení najdete brožurku s informacemi o brýlích a značkovou utěrku na jejich čištění.
  • Na stranici je ostře vytištěno “Made in Italy”, u slunečních brýlí je uveden název modelu - např. Aviator nebo Justin.
  • U slunečních brýlí najdete na pravé čočce vytištěn nápis Ray-Ban, který by se opět neměl stírat a naopak by měl mít ostré kontury. Na levé čočce jsou pak vyryta písmena RB.
  • Vnější logo Ray-Ban na stranicích je ostré a nestírá se.
  • U kovových slunečních brýlí najdete písmenka RB také na plastových sedlech, která jsou z odolného materiálu a neohýbají se.

 
5) Kolik mě bude zaslání brýlí stát?
 
Šetříme Vaše náklady, a proto jsme se rozhodli, že všechny stylové balíčky Vám dovezeme ZDARMA, a to pomocí našeho partnera DPD.
 
6) Jak můžu zaplatit?
 
Chceme, aby cesta k Vašim vysněným brýlím byla co nejjednodušší. Proto jsme spojili síly s nejpoužívanější platební bránou na světě GoPay. Nejen že umí všechny platební metody (např. Visa, MasterCard) včetně BitCoinu, ale platit s ní můžete i pomocí jednoho kliknutí.
 
Platit můžete také dobírkou, tedy přímo při převzetí balíčku s brýlemi.