Sdílíme vášeň pro vše stylové. Milujeme brýle

Co je stylové? Vše, co nás zaujme svým tvarem, barevnou paletou nebo odlišností. Chceme brýle, které vyjádří emoce. Vystihnou naši podstatu a promluví o tom, co se skrývá uvnitř, také navenek. Někdo si potrpí na hodinky, my máme slabost pro sluneční brýle…

Sluneční brýle nás jednoduše nezklamou. Podpoří nás, když budeme chtít zapůsobit na letním festivale nebo když se budeme chtít schovat před celým světem.

Rozhodujeme se dle instinktu. Chceme, aby brýle vyjadřovaly naši osobnost. Máme cit pro módu, rádi kombinujeme různé trendy. Nic, co se dá v každém druhém obchodě koupit za pět stovek, nás neoslní.

Poznáte se?

Odpolední beachvolejbal? Vezmu si své vínové sluneční brýle Ray-Ban Wayfarer, protože mi nejlépe ladí k plavkám. Díky jejich skvěle padnoucímu tvaru se navíc nemusím bát, že by mi při vybírání podání spadly z obličeje. Piknik s kolegy v parku? Žádný problém. K dlouhým letním šatům do růžova zvolím své milované Ray-Ban s jemnými kovovými obrubami a světle růžovými skly.

Máme slabost pro vše krásné

Styl, ladnost, emoce a smyslnost hledáme v každém prvku, od písma až po fotografii. Přece jen nakupujeme očima a u brýlí na vizuálním vjemu vždy záleželo a záležet bude. Google Glass jsou sice super… ale ten design!